* Час вказано для регіону: Україна, Київ
фляга трішки зчухана з однієї сторони, а підсумоксуперський.
Все чудово! Раджу всім! Відношення на висоті! Так тримати!
Відгуки про компанію Шерман
фляга трішки зчухана з однієї сторони, а підсумоксуперський.
Все чудово! Раджу всім! Відношення на висоті! Так тримати!